امروز: دوشنبه، 30 مهر 1397

ماهنامه فژه سنج

رسانه ای نوین در صنعت نقشه برداری و ژئوماتیک

ایجاد کانونهای ایمنی ساختمان در کشور

مدیر کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همایش منطقه ای بازرسی کار استانهای شمالی، شمال شرقی و غربی با بیان اینکه راه اندازی این انجمنها کمک شایانی به جامعه کار و تولید خواهند کرد افزود: شناسایی و ارزیابی خطر در کارگاهها، بهبود نظارت بازرسان کار و ترویج فرهنگ ایمنی از جمله نکاتی است که در این کانونها به آن توجه شده است.

اصابتی افزود: آیین نامه مشاورین حفاظت فنی ساختمان نیز اصلاح ،بازنگری و منتشر شد و برای بهبود وضعیت ایمنی نگاه از جنبه حقیقی به حقوقی تغییر کرده است.

وی با بیان اینکه بیش از 16 دستگاه در بحث ساختمان دخیل هستند افزود: همه دستگاه های مرتبط در این بخش نگاه ویژه به حوادث ناشی از کار باید داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران نیز گفت: بیش از 12 هزار کارگر و مهندس استان با اجرای تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی استان آموزش لازم را فرا گرفتند.

در این همایش روسای ادارات بازرسی و بازرسان کار ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانهای مازندران، گلستان، سمنان، گیلان، قزوین، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، تهران، خراسان شمالی و رضوی و البرز حضور داشتند.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود